Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Italia

Descrierea jobului - Italia

Angajam Soferi Profesionisti pentru clientii nostri din Italia! Cursele pot fi atat pe teritoriul Italiei, cat si pe comunitate. Responsabilitati: - Efectuarea transportului de marfa in conditii optime si conform graficului - Raspunde de integritatea autovehiculului cu toate echipamentele din dotare - Raspunde de integritatea tuturor bunurilor societatii, cu care opereaza ( marfuri, instrumente de plata, bani, documente, etc. ) Beneficii: - Salariul total incepand de la 1900 - 2000 euro (salariul pe contract la nivelul 3S din Italia + diurna); - Contract de munca romanesc; - Se poate dormi in TIR; - NU se percepe comision la angajare!

Cerinte

- Sofer profesionist cu experienta de minim 1 ani in trafic international, in Europa si MAI ALES in Italia; - Permis conducere C E; - CUNOSTINTE DE LIMBA ITALIANA; - ADR - reprezinta un avantaj.

1 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai