Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam Soferi de Tir pentru trailere auto! Compania angajatoare este GTT Carcarriers. Activitatea propriu-zisa presupune transportarea autoturismelor de la fabrica, catre showroom-uri din Belgia, Germania, respectiv Lituania.

Cerinte

Candidatul potrivit trebuie: - permis de conducere C si E - sa aiba un simt organizatoric bun deoarece va incarca si descarca marfa ( fiind platit pentru asta) - sa aiba un simt tehnic - abilitatea de a se ghida dupa harta fizica nu doar digitala. - sa fie punctual si serios - experienta de condus pe Tir - cunostinte de limba engleza / germana / franceza cel putin la nivel conversational. - acte necesare: Card Tahograf Digital, aviz medical pentru a demonstra ca este apt de munca, aviz psihologic, card si cont deschis in euro , atestat sofer. Oferim: - training ce se va desfasura in sediul din Belgia pentru a se observa calitatile de sofer - bilet de avion platit pentru a putea ajunge la training, iar in cazul in care se colaboreaza pe acest proiect, se plateste transportul si atunci cand candidatul se intoarce in tara

5 pozitii disponibile 26 persoane au aplicat deja