Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam un Sofer de Tir motivat de munca sa si care sa stie ceea ce isi doreste :) Clientul nostru este din Olanda, avand o filiala si in Cluj-Napoca. Daca indeplineasti cerintele nu ezita sa ne trimiti CV-ul tau la adresa noastra de e-mail sau sa ne contactezi la telefon pentru a-ti oferi mai multe informatii si pentru a ne spune ce inseamna pentru tine sa fi sofer de tir:)

Cerinte

Ce e nevoie sa ai? -Permis conducere categoria C+E -Card tahograf -Cazier juridic -Pasaport valid -Limba engleza la nivel conversational -Experienta minim 6 luni (cautam si oameni incepatori dar pasionati:) -Rezistenta la condus (ca sa multumim clientul nostru prin performanta) Ce iti oferim? -Salariu fix+diurna pentru fiecare zi pe comunitate (oferta foarte motivanta) -Atat plata salariului, cat si a diurnei se face la fiecare 2 saptamani -Drumul spre casa asigurat cu avionul

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja