Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Job disponibil: ȘOFER DE CAMION ÎN GERMANIA Căutăm candidați pentru o Firmă Germană cu tradiție în logistică. Baza si locul de munca sunt la100 km sud distanță de Stuttgart. Servicii variate și complete de logistică si transport la un nivel înalt de calitate. Descriere:  Șofer pentru camion cu remorcă  Camioane moderne cu 3 axe, remorcă cu 2 axe  Ture zilnice pe o raza de 50 - 100 km, cu întoarcere acasă la bază  Angajament de lungă durată, contract pe perioadă nedeterminată Beneficii:  Candidatul beneficiază de ajutor profesional pentru un start de succes, alfa-Horizont oferind tot sprijinul pentru integrarea în Sistemul Social German

Cerinte

Cerințe:  Șofer profesionist cu licență  Minim 2 ani de experiență ca șofer de camion cu remorcă ( remorcă cu 2 axe)  Abilități de manevrare in direcția "înapoi"  Competențe IT, Sisteme de Navigație, Smartphone  Limba germană la nivel conversațional  Bune abilități de orientare  Bune abilități de incarcare  Sociabil, punctual, serios, harnic, devotat  CV detaliat și actualizat împreună cu o fotografie recentă

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja