Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie importanta in Marea Britanie cautam soferi de camioane pentru transportul FRIGIDER PRODUSE (Frigo) Oferta se adresează conducătorilor auto internaționali cu experiență (minim 2 ani), de preferință, în Marea Britanie. Salariu: 1980 £ - 2530 £ NETTO 90 £ / zi nett - 115 £ / tura de noapte Nett. Angajatorul asigura suport în găsirea de cazare în apropiere de locul de lucru(20km max), dar plătit de către conducătorul auto (80 £ / saptamana), undeva in apropiere de Birmingham Worchester Camioanele sunt DAF Topline TRUCKS 440 / automat / FRIGO INTERVIURI: de skype cu camera / sau prin telefon

Cerinte

Experienta necesara: minim 24 luni de experiență internațională (de preferință, în Marea Britanie) Permis de conducere, C + E minim 2 ani ENGLEZĂ: conversațional +masina proprie (licenta B) Educație minimă:scoala profesionala, liceu... Responsabilitati: Livrare în stare bună a mărfii Contractul este in Marea Britanie - minim 12 luni (28 de zile de concediu plătit pe angajator).

5 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja