Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

O importanta companie de logistica din Germania care are peste 1000 angajati, cauta urgent soferi de tir. RESPONSABILITATI: - Transportul marfurilor pe plan local, doar in interiorul Germaniei ( zonele Augsburg / Munich); - Mentinerea legaturii atat cu dispecerii, cat si cu clientii companiei; - Se vor transporta diverse marfuri, cum ar fi: materiale de constructii, hrana pentru animale de companie; - Transportarea si livrarea marfurilor in conditii optime.

Cerinte

- Detinerea si disponibilitatea de a se deplasa cu masina personala; - Profesionalism. BENEFICII OFERITE: Weekend'urile si turele de noapte se platesc cu +25%; - Se lucreaza de obicei 40 de ore (se va lucra in medie 200 ore pe luna); - Angajatorul ofera sprijin in gasirea unei cazari contra sumei de 150 Euro / luna (camera cu 4 paturi, conditii bune). COSTURI CANDIDAT: - Tarif consultanta - 360 RON, la semnarea contractului cu agentia noastra. * Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

5 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja