Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta se adresează șoferilor cu experiență în transportul international, interesați să lucreze pentru o companie cu renume în transportul de bunuri alimentare lichide. Condiții salariale: - 1900 de euro net/lună, extra 185 de euro/saptămână, pentru targhet îndeplinit(~ 460 de euro pe lună) Numărul de ore lucrătoare/ 4 săpt: de la 200 ore Responsabilități: livrarea produselor alimentare către clienţi; transport produse lichide alimentare în container cisternă în Anglia; menţinerea legăturii şi a relaţiilor cu clienţii. Beneficii oferite angajaților: training din partea companiei; acces la bucătărie, dus, Wifi, mașină de spălat; uniforme și haine de muncă; asigurare de sănătate în toată Europa; transportul gratuit cu avionul România – Anglia, în săptămâna liberă. Alte informații: programul de lucru: 6 săptămâni cu 1 săptămână acasă

Cerinte

Cerințe: cel putin 1 ani experiență pe o poziţie similară; licența ADR constituie avantaj, dar NU ESTE OBLIGATORIE; permis de conducere cat C+E; limba engleză - nivel mediu; profesionalism.

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja