Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie din Olanda, angajeaza persoane cu experienta in depozit, care sa cunoasca limba engleza la un nivel conversational, si sa fie responsabili. Salariu este platit la ora: 8,88 Euro(brut). Programul de lucru: Luni-Vineri Numarul de ore /saptamana: 40, cu posibilitate de a lucra suplimentar. orele suplimentare sunt platite cu 12 Euro/ora. Compania ofera cazare si transport,de la punctul de cazare pana la depozit. In contractul de munca, semnat initial pe 6 luni, sunt incluse toate asigurarile conform legii olandeze. Angajatii lucreaza intr-un depozit unde se ambaleaza hrana pentru animale. Pe langa ambalare, se mai desfasoara activitati de sortare, numarare, verificare.....

Cerinte

Cei interesati trebuie sa detina deasemenea permis auto si o experienta de minim 6 luni in depozit sau ceva asemanator (Supermarket.....). Daca sunteti intersat de acest job puteti sa ne contactati telefonic pentru a afla mai multe informatii sau pentru a vedea daca sunteti potrivit pentru acest loc de munca.

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja