Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Companie din Olanda, angajeaza persoane cu experienta in depozit, care sa cunoasca limba engleza la un nivel conversational, si sa fie responsabili. Salariu este platit la ora: 8,88 Euro(brut). Programul de lucru: Luni-Vineri Numarul de ore /saptamana: 40, cu posibilitate de a lucra suplimentar. orele suplimentare sunt platite cu 12 Euro/ora. Compania ofera cazare si transport,de la punctul de cazare pana la depozit. In contractul de munca, semnat initial pe 6 luni, sunt incluse toate asigurarile conform legii olandeze. Angajatii lucreaza intr-un depozit unde se ambaleaza hrana pentru animale. Pe langa ambalare, se mai desfasoara activitati de sortare, numarare, verificare.....

Cerinte

Cei interesati trebuie sa detina deasemenea permis auto si o experienta de minim 6 luni in depozit sau ceva asemanator (Supermarket.....). Daca sunteti intersat de acest job puteti sa ne contactati telefonic pentru a afla mai multe informatii sau pentru a vedea daca sunteti potrivit pentru acest loc de munca.

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai