Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC.YSIIEA.SRL recruteaza personal pentru o ferma din UK pentru pozitia de sofer de tractor. Salarizare la ora, respectiv intre 6.70-7.90 lire. Se lucreaza intre 40-55 ore pe saptamana. Cazare: asigurata de catre angajator contra cost, 40-55 lire pe saptamana. Contract de munca legal, pe perioada nedeterminata. Întâlnire cu recruiterii pe 28 Noiembrie la Craiova si pe 5 Decembrie la Iași. Testare a abilitatilor de conducere tractor cu remorca in februarie-martie 2016.

Cerinte

Candidatul trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte: -limba engleza nu este necesara, dar reprezinta un avantaj -dorinta de munca si flexibilitate - sa fie persoane rezistente la temperaturi scazute si la munca fizica - Sa aiba indemanare, rapiditate - Experienta anterioara in ferma reprezinta avantaj -Experienta pe tractor reprezinta un avantaj.

50 pozitii disponibile 52 persoane au aplicat deja