Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Societate de inchiriere logistica si organizare evenimente, angajam Sofer categoria C+E Beneficii: pachet salarial atractiv contract de munca 8 ore/zi Responsabilitati post: Livrarea sau ridicarea logisticii in mod operativ şi in conformitate cu dispoziţiile primite de la conducerea firmei Ajuta la preluarea/predarea logisticii in/din depozit. Manipuleaza materialele in cadrul depozitului Intretinerea si curatarea obiectelor de logistica Participa la descarcarea marfii in/din masinile de transport Asigura si mentine ordinea si curatenia la locul de munca Participa alaturi de colegi la toate actiunile firmei Monteaza/demonteaza logistica pentru evenimente (cort, podea, accesorii, etc)

Cerinte

Cerinte: Permis conducere cat. B, C+E (experienta obligatorie) Disponibilitate pe termen lung Atitudine pozitiva Rezistenta la stres Disponibil la orar prelungit si weekend Disponibil la deplasari evenimente Capacitate lucru in echipa

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja