Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

BUSINESS ACTIV CONSULT RECRUTEAZA SOFERI PROFESIONISTI PENTRU Germania NU SE PERCEPE NICI UN COMISION PENTRU GASIREA UNUI LOC DE MUNCA Locatia: Bayern-Sudul Germaniei Oferta: • Angajare in Romania pe perioada nedeterminata • Contact pe perioada nedeterminata • Programul de munca este de 5 sau 6 zile pe saptamana. • Programul de munca va fi de 8 saptamani, la locul de munca si 2 saptamani acasa in concediu. • Concediu de odihna 4 saptamani pe an (platit). • Nu se lucreaza in luna Decembrie si Ianuarie, deoarece in constructiile sunt inchise • Orele de munca sunt in conformitate cu reglementarile UE in vigoare. • Marcile camioanelor pe care se lucreaza sunt: Volvo, Mercedes. • Cazarea se face in camion • Masa este responsabilitatea dumneavoastra • Veti primi echipament de serviciu: telefon de serviciu, bocanci, manusi, geaca de protectie • Va trebui sa transportati materiale de constructii • Pachet salarial: Salariul lunar: 1500 euro net • Asigurare Allianz Voyage de calatorie • Asigurare Allianz Group Protect • Transportul cu avionul de 4 ori pe an tur-retur Germania-Romania, Romania-Germania

Cerinte

Conditii de selectie: Sa aveti experienta de cel putin 1 an in conducerea camioanelor cu semiremorca si basculanta. Experienta de transport international Se transporta materiale de constructii Sa aveti categoriile C+E Certificat ADR pentru marfuri generale si marfuri periculoase Card digital tahografic Atestatul de transport marfa (Driver Qualification Card) • Cunostinte medii de limba germana • Cunostinte de mecanic auto

38 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai