Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

EBC HR Solutions angajeaza 1 SOFER LIVRATOR pentru unul din clientii sai din Franta. Persoana selectata va realiza livrari de carcase de porc catre diversi clienti (magazine sau depozite) in Franta. Responsabilități: • Conducerea unui camion intre 3.5 – 15 tone pe diferite trasee pentru realizarea livrarilor; • Livrarea carcaselor de carne de porc diferitelor magazine sau depozite; • Incarcarea carcaselor de carne cu ajutorul unui sistem pe sine (carcasele sunt taiate in bucati); • Descarcarea carcaselor taiate in bucati (acestea cantaresc maximum 50 kg).

Cerinte

• Experiență minimum 3 ani ca sofer categoria C; • Permis de conducere categoriile B + C; • Atestat transport marfa + Card tahograf; • Cunoasterea limbii franceze la nivel conversational; • Persoana cu o conditie fizica buna, care sa poata lucra independent si interesat de o colaborare pe termen lung. Beneficii: • Salariu fix; • Cazare și utilități asigurate; • Masina de serviciu; • Asigurare medicala.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai