Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Irlanda

Descrierea jobului - Irlanda

Head-Hunting recruteaza urgent 2 soferi livratori, cu carnet de conducere cat. C, pentru o companie de productie din Irlanda. NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA! Nici inainte de plecare si nici ulterior. Se ofera: - salariu net 2.000 euro/luna, cu posibilitate de crestere dupa 3 luni, - cazare gratuita pentru primele 3 luni, - se lucreaza 48 ore/saptamana (4 zile cu 3 zile libere), - nu se lucreaza in week-end, - contract de munca pe perioada lunga, - asigurare medicala.

Cerinte

Cerinte: - carnet conducere cat. C, - experienta minim 6 luni pe camion de 15t, - limba engleza la nivel mediu, - stare foarte buna de sanatate, - disponibilitate de plecare imediata. Munca consta in livrarea produselor congelate direct catre restaurante.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai