Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru 5 SOFERI LIVRATORI COLETE in Bruxelles, Belgia. Candidatii trebuie sa fie posesori de permis de conducere categoria B si sa fie disponibili pentru relocare timp minim un 1 an. -livreaza comenzile conform programului de distributie; -preia comenzile din depozit pe baza de semnatura; -la preluarea comenzilor, verifica corespondenta dintre numarul de colete, tipul coletului (punga, cutie, cos), numerele facturilor (avizelor de insotire); -raspunde de integritatea marfurilor preluate din firma pana la livrare; -desfasoara intreaga activitate in conformitate cu principiile stabilite de firma in domeniul calitatii; -intretine o buna relatie cu clientii din portofoliul sau. Beneficii: -cazare asigurata; -salarizare in functie de performante; -colaborare de lunga durata. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-experienta pe o pozitie similara constituie avantaj; -permis de conducere categoria B; -cunostinte de limba engleza si franceza la nivel MEDIU conversational; -disponibilitatea de a lucra independent; -studii medii; -capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita.

5 pozitii disponibile 196 persoane au aplicat deja