Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

CANDIDATUL IDEAL: Asigura livrarea marfurilor catre clienti, conform traseului stabilit. Participa la incarcarea si descarcarea marfurilor. La primirea marfurilor spre transport, verifica: -numarul coletelor, starea ambalajelor si greutatea expeditiei; -natura marfii semnele sau marcajele puse de expeditor; -conditiile tehnice de incarcare si fixare a marfurilor; -sigiliile aplicate de catre expeditor. Efectueaza receptia cantitativa a marfurilor conform documentelor comerciale Raspunde de integritatea autovehiculului cu toate echipamentele din dotare Raspunde de integritatea tuturor bunurilor societăţii cu care operează. Carnet de conducere categoria B

Cerinte

Cerinte: Efectueaza receptia cantitativa a marfurilor conform documentelor comerciale Raspunde de integritatea autovehiculului cu toate echipamentele din dotare Raspunde de integritatea tuturor bunurilor societăţii cu care operează. Dinamism si spirit de echipa. Carnet de conducere categoria B

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai