Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

- transportarea catre clienti a produselor de mobilier in siguranta si la timp; - asamblarea/demontarea corecta a pieselor de mobilier conform schitelor de montaj si a instructiunilor fabricantului; - manipularea produselor de mobilier; - folosirea si intretinerea masinii de serviciu conform politicii firmei; - completarea foilor de parcurs si a diverselor situatii cerute de conducere. BENEFICII - oportunitate de angajare intr-o companie stabila; - salariu fix+bonuri de masa+alte bonusuri.

Cerinte

- studii medii absolvite; - posesor al permisului de conducere categoria B si experienta de in conducerea autoutilitarelor de 3,5 tone; - experienta anterioara / dorinta de a se forma in domeniul montajului de mobilier; - disponibilitate pentru program flexibil si pentru efort fizic; - persoana serioasa si responsabila.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai