Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam soferi motostivuitor cu experienta minim 3 ani,pentru un port din Marea Britanie ,descarcarea navelor din miscare si a paletilor din lemn,se cere un nivel de limba engleza mediu conversational,

Cerinte

Salary £7.00 per hour to start and £8.00 per hour after 12 weeks Accommodation and Food £60-£80 per week Years of Experience 3 years of experience required Deductions/Taxes Standard UK TAX & National Insurance Level of English Basic Length of Contract Permanent Days Worked Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Working Hours Per Day 10 Number of Working Hours per Week 60 plus overtimes Number of Positions Available 4 positions available ATENTIE:CANDIDATUL VA TREBUII SA PLATEASCA DRUMUL PANA LA DESTINATIA JOBULUI,COMISIONUL COMPANIEI ESTE DE 300 DE LIRE SI SE PLATESTE LA SEMNAREA CONTRACTULUI,DACA NU CORESPUNDETI CERINTELOR NOASTRE NU APLICATI!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja