Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Recrutam 3 soferi-operatori pompa de beton pentru clientul nostru, o companie de top în domeniul pardoselilor si platformelor din beton. Responsabilitati: - operarea masinii de pompare beton, marca PUZMEISTER 715 si 1005; - turnarea si finisarea betonului in cladiri industriale, comerciale, de birouri si rezidentiale; - conducerea masinii de pompare beton.

Cerinte

- posesor al permisului de conducere categoria C+E; - experienta in operarea masinii de pompare beton, marca PUZMEISTER 715 si 1005; - experienta in turnarea betonului in cladiri de 35-40 metri; - detinerea unei diplome de calificare de electromecanic reprezinta avantaj; - abilitatea de a lucra independent. Beneficii: Salarizare bruta negociabila, in functie de experienta + Bonuri de masa; Posibilitate de a lucra cu o echipa specializata si bine instruita, intr-o firma dotata cu echipamente si utilaje moderne.

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai