Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

O companie client organizeaza concurs pentru ocuparea postului de sofer personal/administrativ. Responsabilitati - efectuarea de deplasari in scop profesional la cererea persoanelor din conducere; - aigurarea a bunei functionare si intretinere a autovehiculului, respectand toate indicatiile si instructiunile tehnice; - responsabilitatea curateniei masinii (exterior si interior) si aprovizionarea consumabilelor: lichid de parbriz, servetele, parfum de interior, etc.; - asigura o buna gestionare in trafic a autovehiculului, conform fisei postului. In afara salariului motivant, beneficiezi de: - mediu de lucru modern; - program de Luni pana Vineri, 8 ore; - contract de munca pe perioada nedeterminata; - recompensarea rezultatelor profesionale.

Cerinte

- experienta anterioara in transport intern (minim 3); - conduita profesionala a unui om onest, serios, care isi doreste un loc de munca stabil pe termen lung; - categoriile suplimentare ale permisului de conducere reprezinta un plus; - disponibilitatea la deplasari; - studii medii finalizate; - cunoasterea la nivel mediu a unei limbi de circulatie internationala,

3 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai