Detalii loc de munca - Suedia

Descrierea jobului - Suedia

Firma angajatoare este o firmă de transport cu sediul în Alvesta, Suedia. Compania se ocupă de transport internațional de mărfuri cu temperatură controlată din anul 2009. Candidatul ideal: - Permis de conducere categoriile B, C si E; - Card tahograf, atestat ADR; - Limba engleză la nivel mediu; - Experiență min 3 ani (1 an cu remorca); - Cunostinte bune de legislatie rutieră; - Seriozitate, corectitudine, persoană responsabilă. Se oferă: - Salariu motivant; - Dispecer vorbitor de limba română; - Se respectă programul de lucru și timpul de repaus, - Se oferă condiții bune de lucru și un mediu stabil.

Cerinte

Permis de conducere categoriile B, C si E; Card tahograf, atestat ADR; Limba engleză la nivel mediu; Experiență min 3 ani (1 an cu remorca); Cunostinte bune de legislatie rutieră; Seriozitate, corectitudine, persoană responsabilă.

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane