Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

Practicom SRL, companie romaneasca ce se ocupa cu transportul rutier si distributie de marfa, isi mareste echipa! Daca esti o persoana responsabila, dornica de munca si cu domiciliul in Judetul Brasov, nu ezita sa ne contactezi!

Cerinte

CERINTELE ESENTIALE OCUPARII POSTULUI: - Permis categorie B C E; - Minim 1 an experienta in conducerea masinilor de mare tonaj; - Detinerea atestatului profesional de transport marfa si a cartelei tahograf - pentru soferii profesionisti; LUCRAND LA NOI PROMITEM SA: - Iti asiguram o plata echitabila: prin contract individual de munca, salariu fix si diurnă - care sa reflecte in mod transparent munca ta; - Iti cream conditii cat mai bune de lucru: vei fi indrumat permanent de coordonatorii de transport; - Avem grija de sanatatea ta: iti oferim un abonament medical la o clinica privata; - Iti asiguram un angajament pe termen lung: loc de munca stabil.

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai