Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Job description ​Descriere: Transport de marfa tura de noapte Se transporta produse la 2-4 grade celsius Se ofera: Contract de munca legal olandez, full-time, pe perioada nedeterminata Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional Pe timpul sederii în Olanda aveti la dispozitie asistenta în lb. romana Salariu atractiv, plata saptamanala Optional - Cazare în conditii avantajoase, camera proprie si WiFi gratuit Optional - Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizarea Optional - Inchiriere autoturism, de asemenea in conditii foarte bune

Cerinte

Cerinte: Permis de condurece categoriile C-E Atestat de transport marfa si persoane Aspect prezentabil Cunostinte de limba Engleza Disponibilitate sa lucreze in ture de noapte

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja