Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Te-ai saturat sa te tot duci la interviuri prin tara fara niciun rezultat pozitiv? Noi avem solutia ideala pentru tine acum: interviuri direct prin SKYPE cu angajatorul! Aceasta este sansa ta sa te angajezi in strainatate ca si sofer de tir si sa te bucuri de beneficiille pe care ti le-ai dorit dintotdeauna!!!! Fara taxe sau comisioane Conditii salariale: 1572 -1922 Euro net/luna Numarul de ore lucratoare/saptamana: 40 (se va lucra in medie 200 ore pe luna) Locatia: comunitate Experienta necesara: minim 1 an Cunostiinte medii de limba engleza! Responsabilitati: livrarea in conditii optime a produselor transport produse lichide alimentare pe cisterna in tarile Benelux, Franta si Germania; Alte informatii: se ofera training din partea companiei se doarme in cap tractor dar exista pe traseu si locatii sociale complet echipate (dus, masina de spalat, bucatarie) transportul este asigurat de catre angajator gratuit cu avionul, dus-intors, Romania – Olanda angajarea se face pe o filiala a companiei, din Polonia programul de lucru: 6 saptamani cu 1 saptamana acasa Interviuri la Tg Mures sau prin skype!

Cerinte

Experienta relevanta pe o pozitie similara; licenta ADR constituie avantaj permis de conducere cat C+E; limba engleza: nivel mediu; Educatie: Studii liceale

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja