Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CHAPLIN SOLUTIONS angajeaza Sofer profesionist incarcator-descarcator pentru mutari in Franta,cu detasare. Beneficii: NU PERCEPEM COMISION; Cazare, transport si training asigurate de angajator; Asigurare medicala privata; Salariu net de 1100€ pentru 39h/saptamana; Se efectueaza ore suplimentare, venitul lunar ajungand pana la 1600€; Plecarile sunt imediate; Cerinte: Experienta minim 1 an pe tir de 40t sau camion cu remorca; Atestat de marfa,Card tahograf; Permis de conducere categoriile CE; Varsta maxima: 45 de ani Avantaj experienta in Franta; Avantaj limba franceza sau engleza, nivel conversational; Abilitati de lucru in echipa si autonom; Persoane dinamice,cu o buna conditie fizica, serioase si responsabile,rezistente la efort fizic. Responsabilitati: Mutarea persoanelor fizice sau a firmelor dintr-un sediu in altul; Intretinerea bunurilor companiei si utilizarea acestora in conditii optime; Conducerea camioanelor cu remorca.

Cerinte

Cerinte: • Experienta minim 1 an pe tir de 40t sau camion cu remorca; • Atestat de marfa,Card tahograf; • Permis de conducere categoriile CE; • Varsta maxima: 45 de ani • Avantaj experienta in Franta; • Avantaj limba franceza sau engleza, nivel conversational; • Abilitati de lucru in echipa si autonom; • Persoane dinamice,cu o buna conditie fizica, serioase si responsabile,rezistente la efort fizic.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Franceza, Engleza

4 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja