Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descriere: Munca intr-o firma de transport pe pozitia de sofer de camion (categorie - CE ). Transport Belgia si Europa de tank container si silo bulk. Responsabil pentru incarcarea si descarcarea bunurilor. Oferim: Salariu atractiv incepand de la 80 euro net/zi lucrata in functie de experienta poate fi 90 sau 100 la decizia sefului. Primele 2 saptamani de training neplatit. Garaj in Genk. Camion echipat corespunzator. Contract pe Polonia. Sistem de lucru 3 luni cu 2, 3 saptamani (150 euro pentru mers acasa daca se respecta acest sistem) Informatii aditionale: Date inceperii: Ianuarie 2017

Cerinte

Cerinte: Carnet de sofer C + E. Cod 95. Experienta: minimum 1 an. Cunostinte la nivel comunicativ de limba engleza. Card electronic. Disponibilitate si corectitudine. Card ADR este binevenit dar nu obligatoriu.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

6 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai