Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea clientului: O companie importanta de logistica din Germania care are peste 1000 de angajati, cauta URGENT sofer de tir. Locatie:Germania Responsabilitati: -transportul marfurilor pe plan local, doar in interiorul Germaniei ( zonele Augsburg/Munich) -mentinerea legaturii atat cu dispecerii, cat si cu clientii companiei -se vor transporta diverse marfuri, cum ar fi: materiale de constructii, hrana pentru animale de companie -transportarea si livrarea marfurilor in conditii optime.

Cerinte

-cunoasterea limbii germane la un nivel mediu -experienta necesara de 2-3 ani in domeniu -detinerea si disponibilitatea de a se deplasa cu masina personala -profesionalism -e nevoie sa fi absolvit scoala profesionala sau liceul Beneficii: -weekend-urile si turele de noapte se platesc cu +25% -angajatorul ofera sprijin in gasirea unei cazari contra sumei de 150euro/luna (camera cu 4 paturi si conditii bune) -salariu atractiv

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 31 persoane au aplicat deja