Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie importanta in Marea Britanie cautam soferi de camioane pentru transportul FRIGIDER PRODUSE (Frigo) Oferta se adresează conducătorilor auto internațional cu experiență (minim 2 ani), de preferință, în Marea Britanie alariu: 1980 £ - 2530 £ NETTO 90 £ / zi schimbare netto - 115 £ / tura de noapte Netto calculul salariilor: 1 lună întreagă x 90 22 zile (tura de zi) = 1980 £ / Netto 1Full lună 22 zile x 115 (tura de noapte) = 2530 £ / Netto

Cerinte

Experienta necesara: minim 24 luni de experiență internațională (de preferință, în Marea Britanie) permis de conducere, C + E minim 2 ani ENGLEZĂ: conversațional + CAR PROPRII (licenta B) educație minimă: profesional (profesional) școală Responsabilitatile: Livrare în stare bună a mărfii Contractul este Marea Britanie - minim 12 luni (28 de zile de concediu plătit pe an) Angajatorul asigura suport în găsirea de cazare în apropiere de locul (20km max) de lucru, dar plătit de către conducătorul auto (80 £ / saptamana), undeva in jurul si Birmingham Worchester Cazarea este în mare parte în cabină în timpul zilelor lucrătoare: 5-6days / săptămână Camioanele sunt DAF Topline TRUCKS 440 / automat / FRIGO ore de lucru pe zi - 12 ore INTERVIURI: de skype cu camera / sau prin telefon

20 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja