Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

O importanta companie de logistica din Germania care are peste 1000 angajati, cauta urgent soferi de tir. Responsabilitati: •transportul marfurilor pe plan local, doar in interiorul Germaniei ( zonele Augsburg/Munich) •mentinerea legaturii atat cu dispecerii, cat si cu clientii companiei •se vor transporta diverse marfuri, cum ar fi: materiale de constructii, hrana pentru animale de companie •transportarea si livrarea marfurilor in conditii optime. Avantaje: Salariu net de 1700 - 1800 Euro/luna, 2000 Euro pentru cei casatoriti weekend'urile si turele de noapte se platesc cu +25% se lucreaza de obicei 40 de ore (se va lucra in medie 200 ore pe luna) angajatorul ofera sprijin in gasirea unei cazari

Cerinte

Cerinte cunoasterea limbii germane la un nivel mediu detinerea si disponibilitatea de a se deplasa cu masina personala profesionalism Experienta recenta de minm 2-3 ani

5 pozitii disponibile 36 persoane au aplicat deja