Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie importanta din Irlanda cautam soferi TIR profesionisti. Descriere profil:  Oferta se adreaseaza soferilor cu experienta in transportul international, interesati sa lucreze pentru o companie irlandeza interviurile cu angajatorul  vor avea loc telefonic

Cerinte

 experienta relevanta pe o pozitie similara;  licenta ADR constituie avantaj  permis de conducere cat C+E;  limba engleza: nivel mediu;  profesionalism; Limbi straine: engleza – nivel: mediu  livrarea in conditii optime a produselor transport produse in tarile Uk, Irlanda si Franta Conditii salariale: 1700 - 1800 euro net/luna Locatia: comunitate Experienta necesara: minim 2 ani Se ofera training pentru legitimatie de air cargo si GDP se ofera training din partea companiei in prima saptamana si este platita c 150 euro cazarea este asigurata de catre angajator in tir transportul este asigurat de catre angajator gratuit cu avionul sau autocarul prima oara Romania – Irlanda iar angajarea se face pe o filiala a companiei, din Bulgaria programul de lucru: 3luni cu 3-4 saptamana acasa sau 8 saptamani cu 2 acasa, acest aspect se dicuta cu angajatorul. interviurile cu angajatorul  vor aveatelefonic

10 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja