Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Trenkwalder cauta pentru partenerul sau, companie de transport din Irlanda, Soferi Tir Cat. C+E. Responsabilitati: • Transporta autovehicule catre distribuitori locali in Irlanda, UK si ocazional in Europa Continentala; • Se asigura ca transportul se desfasoara in conditii de siguranta, evitand posibile daune de transport; • Urmeaza planul de livrare in mod eficient, respecta instructiunile si rutele de transport agreate; • Incarca autovehiculele conform procedurilor de lucru; • Livreaza autovehiculele in termenele stabilite.

Cerinte

Cerinte: • Permis de conducere Cat. C+E; • Atestat Transport Marfa (Full HGV – Heavy Goods Vehicle, CPC); • Cazier rutier fara incidente; • Card Digital Tahograf; • Limba Engleza nivel conversational; • Experienta de minim 2-3 ani in transport international de marfa; • Atitudine pozitiva, abilitati de comunicare. Se ofera: • Pachet salarial format din: salariu fix, diurna, bonus livrare; • Training 2 saptamani platit; • Angajatorul asigura plata costului de transport (avion).

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja