Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Companie de transport international cu sediul in Romania este subcontractor pentru un important grup multinational de transport cu sediul in Olanda Activitatea se va desfasura in Europa de Vest: tarile Benelux, Anglia, Germania, Italia, etc. La punctul de lucru din loalitatea Holten (Olanda) exista facilitate pentru soferi cum ar fi: grup sanitar, dus, internet, bucatarie. Cazarea se va face exclusiv in camion.

Cerinte

Permanent – Contract de munca pe perioada nedeterminata In primele 3 luni: Salariul minim (aprox 170 eur net / luna) + 45eur diurna / zi Dupa 3 luni: Salariul minim (aprox 170 eur net / luna) + 50eur diurna / zi Salariul minim se plateste in RON iar diurna in EUR. Se vor deschide 2 (doua) conturi bancare in Romania. Compania va incheia pentru fiecare dintre candidatii selectati Asigurare medicala privata. Orar de lucru 4 saptamani cu 1 saptamana pauza (in Romania), sau 6 saptamani cu 2 saptamani pauza Transport din Romania -> Olanda - Transport din Olanda -> Romania Avion – din Romania spre Aeroport Dortmund de unde soferii vor fi preluati si transportati spre punctul de lucru din Holten, Olanda Avion - din Aeroport Dortmund spre Romania (la alegerea soferilor) Transfer Holten, Olanda la Dortmund asigurat de companie. Calificare / experienta CE, Atestat professional Minim 1 an experienta Principalele sarcin - Cele clasice de Sofer de TIR international Include si incarcare/ descarcare incidental

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai