Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie de transport international cu sediul in Romania este subcontractor pentru un important grup multinational de transport cu sediul in Olanda Activitatea se va desfasura in Europa de Vest: tarile Benelux, Anglia, Germania, Italia, etc. La punctul de lucru din loalitatea Holten (Olanda) exista facilitate pentru soferi cum ar fi: grup sanitar, dus, internet, bucatarie. Cazarea se va face exclusiv in camion.

Cerinte

Permanent – Contract de munca pe perioada nedeterminata In primele 3 luni: Salariul minim (aprox 170 eur net / luna) + 45eur diurna / zi Dupa 3 luni: Salariul minim (aprox 170 eur net / luna) + 50eur diurna / zi Salariul minim se plateste in RON iar diurna in EUR. Se vor deschide 2 (doua) conturi bancare in Romania. Compania va incheia pentru fiecare dintre candidatii selectati Asigurare medicala privata. Orar de lucru 4 saptamani cu 1 saptamana pauza (in Romania), sau 6 saptamani cu 2 saptamani pauza Transport din Romania -> Olanda - Transport din Olanda -> Romania Avion – din Romania spre Aeroport Dortmund de unde soferii vor fi preluati si transportati spre punctul de lucru din Holten, Olanda Avion - din Aeroport Dortmund spre Romania (la alegerea soferilor) Transfer Holten, Olanda la Dortmund asigurat de companie. Calificare / experienta CE, Atestat professional Minim 1 an experienta Principalele sarcin - Cele clasice de Sofer de TIR international Include si incarcare/ descarcare incidental

3 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja