Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Transport produse alimentare lichide in tarile Benelux, Franta, Germania. Interviurile vor avea loc pe skype cu angajatorul Descriere profil Conditii salariale: 1572 -1922 Euro net/luna Calcul salarial: 1.Luna lucrata complet (4 saptamani): 377 Euro (salar baza) + (29 zile x 50 Euro/zi diurna) + 95 Euro bonus KPI= 1922 Euro /luna net 2. Luna lucrata cu pauza 1 saptamana ( 3 saptamani): 377 Euro (salar baza) + (22 zile x 50 Euro/zi diurna) + 95 Euro bonus KPI= 1572 Euro /luna net Numarul de ore lucratoare/sapt: 40 ore Locatia: comunitate Experienta necesara: minim 2 ani Responsabilitati: livrarea in conditii optime a produselor transport produse lichide alimentare pe cisterna in tarile Benelux, Franta si Germania;

Cerinte

experienta relevanta pe o pozitie similara; licenta ADR constituie avantaj permis de conducere cat C+E; limba engleza: nivel mediu; profesionalism; Limbi straine: engleza – nivel: mediu Educatie: Studii liceale Alte informatii Training; Cazarea - in tir; Transportul – gratuit cu avionul Romania – Olanda si invers; Angajarea se face pe o filiala a companiei, din Polonia Programul de lucru: 6 saptamani cu 1 saptamana acasa Interviurile vor avea loc pe skype cu angajatorul

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja