Detalii loc de munca - Cluj Napoca si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

Datorita expansiunii companiei, suntem in cautare de 50 de soferi pentru transport international, cu cele mai dese rute intre peninsula scandinavica si Europa. Cerinte post: - Licenta ADR pentru semi-remorca - Permis de conducere categoria E - Limba engleza sau germana la un nivel conversational minim - Experienta cu tiruri Frigo - Experienta in transport international (Uniunea Europeana) - Seriozitate, flexibilitate, independenta Beneficii: - Angajator serios - Flota moderna compusa din MERCEDES Actros, Volvo FH, MAN TGX, DAF XF si Scania - Sistem excelent de navigare – comunicare - Posibilitatea alegerii tilt/frigo - Dumneavoastra alegeti programul 4/2 sau 6/2, 9/3, 8/2 saptamani - Centre de servicii (baie, bucatarie, TV/internet, dormitor, masina pentru cumparaturi) si centre de personal (baie, bucatarie, TV/internet) in mai multe locatii din Europa Salariu oferit (brut): 2000-2600 EUR / luna. Este alcatuit din: salariul de baza + suma pe zi + bani de buzunar + bonus de loialitate + bonus de angajat. Data inceperii: Cat mai repede posibil Tipul angajarii: Program intreg Tipul contractului: 1 an cu posibilitate de prelungire. Interviurile vor avea loc in Slovacia, pe 14 si 21 Noiembrie (interviu + test de conducere). Va rog sa ma contactati oricand intre orele 10-22 pentru mai multe informatii sau orice alte intrebari / neclaritati. Drumuri bune! PRAMA este o companie din Slovacia specializata in consultanta si recrutare, cu multe proiecte incheiate cu succes pentru angajatori si angajati. Experienta acumulata ne permite sa facem angajari cu o abordare individuala si sa cream parteneriate de lunga durata.

Cerinte

Cerinte post: - Licenta ADR pentru semi-remorca - Permis de conducere categoria E - Limba engleza sau germana la un nivel conversational minim - Experienta cu tiruri Frigo - Experienta in transport international (Uniunea Europeana) - Seriozitate, flexibilitate, independenta

50 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai