Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea clientului: Clientul este unul din liderii pietei de transport din Olanda, cu peste 950 de soferi angajati. Este vorba de o companie serioasa, care nu are intarzieri la plati si care este recunoscuta si foarte apreciata in toata Olanda. Descriere profil: Cautam soferi cu experienta recenta de minim 2 ani, care sa transporte containere din cel mai mare port din Olanda Rotterdam. Se lucreaza in ture de noapte de la orele 18:00 la orele 06:00. Responsabilitati: - transportul containerelor catre portul din Rotterdam fara incarcarea/descarcarea marfurilor - trasportul si livrarea containerelor in conditii optime - respectarea legislatiei rutiere

Cerinte

Cerinte - detinerea permisului de conducere categoriile CE - detinerea unui card tahograf - detinerea unui certificat de pregatire profesionala (CPC) - experienta recenta si relevanta in domeniu - posesia unui mijloc de transport pentru deplasarea la locul de - munca (distanta aprox. 5- 20 km)  - limbi straine: Engleza sau Germana– nivel mediu Conditii salariale: 1600 - 2000 Euro net /luna

5 pozitii disponibile 35 persoane au aplicat deja