Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Tip proiect: Secondary Leasing Interviu cu angajatorul: Interviu Skype Data Start: asap(Iunie - Septembrie) Descrierea clientului: Clientul este unul din liderii pietei de transport din Olanda, cu peste 950 de soferi angajati. Este vorba de o companie serioasa, care nu are intarzieri la plati si care este recunoscuta si foarte apreciata in toata Olanda. Descriere profil: Cautam soferi cu experienta recenta de minim 2 ani, care sa transporte bunuri de larg consum pentru aprovizionarea unui lant important de Supermarket-uri din Olanda. Conditii salariale: 1700 Euro net /luna dupa cazare (85 euro/saptamana) si asigurare medicala (20,36euro/saptmana) retinute din salariu. Se lucreaza in ture de noapte programul incepand intre orele 03.00 si 06:00 dimineata in functie de orarul stabilit in prealabil de angajator. Angajatorul garanteaza 40+ ore pe saptamana(orele de noapte sunt platite suplimentar). Orele suplimentare sunt platite cu 130% in timpul saptamanii si cu 150/200% in weekend-uri Salariul poate sa varieze in functie de numarul de ore lucrate. Acestea sunt sume nete dupa deducerea cazarii si a asigurarii. Locatia: Olanda Experienta necesara: Minim 2 ani experienta in domeniu ( pe tir sau pe camion) se va conduce doar pe teritoriul Olandei cazarea asigurata de catre angajator contra-cost 85 Euro/ saptamana, utilitati incluse (1 / 2 max persoane/camera) Cazarea se face in locatii diferite (vila imensa cu multe camere, sau casa cu 4 dormitoare, sau un apartament mic unde stau 2 persoane). clientul are grija sa le faca programul in asa fel incat cei care locuiesc impreuna sa lucreze in schimburi diferite astfel incat sa aiba conditii optime de odihna. candidatii selectati vor beneficia de asigurarea de sanatate care se deduce din venitul lunar ( 20 Euro) se doreste o colaborare pe termen lung.

Cerinte

detinerea permisului de conducere categoriile CE detinerea unui card tahograf detinerea unui certificat de pregatire profesionala (CPC) experienta recenta si relevanta in domeniu posesia unui mijloc de transport pentru deplasarea la locul de munca (distanta aprox. 5- 20 km) Limbi straine: Engleza - nivel conversational. Deoarece candidati vor opera pe sisteme de comunicare moderne e nevoie sa aiba cunostinte de limba engleza scrisa. Educatie: Minim Scoala profesionala transport produse de larg consum pentru aprovizionarea unui important lant de Supermarket-uri din Olanda /incarcarea/descarcarea paletilor. trasportul si livrarea marfii in conditii optime respectarea legislatiei rutiere

10 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja