Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru un client important din Anglia, care detine peste 40 de tiruri si o cifra de afaceri de peste 1.000.000 de lire, cautam 5 soferi de tir. Responsabilitati: -asigurarea marfii efectuarea de curse dus-intors in nordul Angliei; -stabilirea rutelor ( aproximativ 20 de livrari/incarcari); -livrarea/ colectarea paletilor; - verificarea etichetelor astfel incat fiecare colet sa ajunga la destinatie; - utilizarea transpaletului pentru incarcare/descarcare marfa.

Cerinte

- 2 ani de experienta ca sofer tir(HGV= large goods vehicle) cu livrari in sistem multi-drop (aproximativ 20 de livrari/incarcari); - licenta ADR – reprezinta un avantaj; - categorii : C sau CE; -limba engleza : nivel conversational- mediu. Alte informaţii: -Venit lunar net 1500-1600 Lire. -Posibilitatea relocarii in Marea Britanie cu familia. -Se asigura un program fix de lucru de la 08:00 la 17:00; -Cazarea : nu este asigurata, angajatorul ofera sprijin in gasirea unei chirii. De asemenea nu exista posibilitatea dormirii in tir; -Se doreste o colaborare pe termen lung cu posibilitatea de relocare in UK; -Se plateste cu 10 lire/ora pentru orele suplimentare. -Nu percepem taxe si comisioane!

5 pozitii disponibile 40 persoane au aplicat deja