Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie importanta in domeniul de service si asistenta rutiera, cauta soferi tir platforma pentru recuperarea si transportul autovehiculelor avariate. Responsabilitati: -defalcarea/dezmembrarea si recuperarea vehiculelor auto si comerciale -colectarea si livrarea vehiculelor clienților la si de la atelierul nostru -efectuarea de mutari si remediere a avariilor la masini/utilaje -transportarea pe platforma a masinilor si utilajelor grele (de ex Excavatoare) -curatarea/spalarea vehiculelor -parcarea vehiculelor clientilor spre a pregati curtea interioara pentru tura de zi

Cerinte

-cunoasterea limbii engleze la nivel avansat scris si vorbit -abilitati foarte bune de comunicare -detinerea permisului de conducere categoriile C si C+E -experienta in recuperarea vehiculelor reprezinta avantaj -detinerea Certificatului Profesional al conducatorului auto (CPC) Alte informații: -posibilitatea efectuarii orelor suplimentare -venit lunar net incepand de la 1500 Lire -cazarea asigurata -transportul din RO-UK si UK-RO decontat in baza biletelor; costul biletelor trebuie confirmat anterior -transportul la/de la locul de munca la cazare nu este asigurat

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja