Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

SC. YSIIEA. SRL recruteaza personal pentru postul de sofer tractor cu experienta pentru a lucra la ferme agricole in Anglia. Este nevoie sa conduceti tractorul atat pe camp cat si pe drumurile publice, de la depozit la camp. Cazarea este oferita de catre angajator la caravane/rulote, iar pretul chiriei este de 42 lire pe saptamana si vi se va retine din salar! Salariu este la ora si este intre 7.50 lire si 9 lire pe ora in functie de experienta! Salariul se plateste saptamanal! Contractul de munca este pe 6 luni sau mai mult, in functie de angajator! Se organizeaza intalnire cu angajatorii la Craiova pe data de 31 martie 2017. Participarea se face pe baza de inscriere cu CV-ul dvs. in limba engleza.

Cerinte

Candidatii trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte: - sa detina permis de conducere, valid pentru categoria B; - sa cunoasca limba engleza la nivel conversational; - sa fie persoane rezistente la munca fizica si la temperaturi crescute pe camp; - Sa aiba indemanare, rapiditate; - Sa aiba experienta anterioara pe post de sofer tractor; - Experienta anterioara la ferme in Anglia reprezinta un avantaj; - Varsta minima 21 de ani!

20 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane