Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

!!!S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza sofer cat.B pentru o companie din Cluj-Napoca!!!! NU percepem comision!!! Transportul se face in Jud.Cluj, orasul Cluj Napoca si mai rar in Brasov si Bucuresti. Responsabilitati: - Transportul de marfa in siguranta - Transportul documententelor in siguranta - Mentinerea autovehiculului din dotare in mod corespunzator - Respectarea legislatiei rutiere Beneficii: - Salariul : 1700-1800 lei/net - Loc de munca stabil,cu respectarea tuturor formalitatilor legale

Cerinte

- Persoana peste 30 de ani - Persoana serioasa; - Dornica de munca; - Atenta la detalii; - Disponibila pentru lucru in schimburi; - Fara incidente in trafic; - Carnet de conducere, cat. B - Experienta in domeniile curierat sau livrari de produse constituie avantaj; - Aptitudini foarte bune de conducere auto categoia B; - Capacitate de organizare si planificare - Mentinerea autovehiculului in conditii optime si respectarea legislatiei rutiere

1 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai