Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Descrierea jobului Transport de marfa cu camioane in perfecta stare de functionare, euro 5 si 6, toate dotate cu frigider, intretinute constant de o echipa performanta de service. Oferim: - Contract de munca in Romania - Salariu fix - Transport gratuit din tara pana in Belgia,realizat cu masinile societatii. - Training profesional pentru soferi - Cursuri gratuite de limba engleza - Camioane dotate cu telefon de serviciu si sistem de comunicare TRANSICS, pentru a va ajuta sa tineti legatura permanent cu echipa de dispeceri.

Cerinte

Se cauta sofer pe tir comunitate (pentru cisterne) cu permis de conducere cat B C E, obligatoriu posesor certificat ADR, responsabil si dornic sa lucreze intr-o echipa dinamica, la standarde europene. Cunostintele de limba engleza si/sau franceza constituie un avantaj.

30 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai