Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Nu percepem nici un fel de taxe sau comisioane, nici in avans, nici din salariu !!! Urgent, companie din Anglia, angajeaza soferi profesionisti, care locuiesc deja in Londra si au cazare, dar nu numai, cu conditia ca soferul sa isi poata gasi o cazare daca nu locuieste deja in Londra !!! - Nu se ofera cazare !!! - Locuri 50, pentru inceput - Cat. 7.5 tone si clasa 2 - Zona Thurrock si Croydon in Londra Salarizare de la 8 lire/ora la 10 lire/ora Se lucreaza 5 zile/saptamana, doar distributie interna, oricare 5 zile din 7. Munca se incepe la ora 6:30 am Se lucreaza 40+ ore/saptamana Se transporta mobilier la casele clientilor, uneori si asamblare Locatii Sud/Sud-Est Londra Perioada contract ongoing. Angajaraile sunt foarte rapide. Incepere munca imediat - ASAP Se pleaca pe baza de contract munca britanic.

Cerinte

- limba engleza de la nivel baza - la nivel bun - permis conducere CE, clasa 2 - atestate transport marfuri generale (NU ADR) - tahograf - experienta 2 ani pe comunitate - UE - disponibilitate de a incepe munca imediat - sanatos, apt de munca medical, fara cazier - varsta maxima 55 ani

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja