Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Renta Cred -HR Agency , recruteaza soferi profesionisti cu sau fara experienta de munca in domeniu ,posesori ai permisului auto cu categoriile B,C,E. Locurile de munca se vor desfasura in diverse orase din Marea Britanie in functie de locatiile in care isi desfasoara circul activitatile. Candidatii nu au nevoie de experienta sau atestate. Salarizarea incepe de la 225 de lire pe saptamana , cazarea este asigurata gratuit in rulotele circului. Se incheie contract de munca pe perioada sezonului de spectacole. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre. Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza/romana.Puteti obtine relatii suplimentare si telefonic.Plecari sigure si garantate!

Cerinte

Permis de conducere categoriile BCE - varsta maxima pana in 50 ani - cunostinte de limba engleza nivel mediu/avansat constituie avantaj - adaptabilitate la specificul locului de munca - disponibilitate de lucru in regim de program flexibil - seriozitate - acceptarea conditiilor primite de la recrutor

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja