Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie europeana de transport si logistica cu o experienta de peste 25 de ani in transport complet si grupaj, cu o flota de 160 de vehicule, platforma logistica de 10.000m2 (care administreaza in permanenta 25.000tone de marfuri si 50 camioane pe zi) angajeaza soferi de tir. Pozitii disponibile: 20 Data start: 15 mai 2016 Contract de munca: pe perioada nedeterminata, semnat in Slovacia ( unde este sediul social al firmei ) Locatia: activitatea de transport se va desfasura in zona Benelux ( Belgia, Olanda, Luxemburg, Franta ) Tip transport: cargo OFERTA SALARIALA: Salariul de baza 415 euro net/luna Diurna 45 eur/zi in primele 3 luni, apoi creste la 50 eur/zi. Dupa un an de contract, diurna se va mari la 55 eur/zi 1.765 eur net pentru primele 3 luni - apoi 1.915 eur net in primul an. Dupa primul an de munca veti ajunge la un salariu de 2.065 eur. Perioade de munca: 9 saptamani pe TIR cu 3 saptamani acasa Decont transport pentru cele 3 saptamani in valoare de maxim 220 euro.

Cerinte

Experienta in domeniu min. 2 ani Cunoasterea unei limbi straine ( engleza, franceza, germana ) Card tahograf Certificat de pregatire profesionala ( CPC ) Experienta in utilizarea walking floor si a platformelor de tip Arcelor Mittal - avantaj

20 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja