Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Perioada contractuala o sa fie de 1 an cu posibila prelungire.O sa fiti platit cu 9 lire pe ora in primele trei luni de munca, apoi salariul o sa fie marit. Se asteapta din partea dvs. sa fiti flexibili pentru orele de incepere a muncii. (Transportul pana la munca o sa fie intre 5 si 20 mile). Cand ajungeti va trebui sa platiti pentru cazare, o sa aveti nevoie de 200/300 lire.Nu dispunem noi de cazare. Va putem ajuta pentru inceput sa gasiti camere de inchiriat, dar trebuie sa va gasiti dvs. o chirie cat de repede. O camera normala de o persoana costa in jur de 75 de lire pe saptamana( evident, mai ieftin, daca o impartiti cu cineva). Cazarea temporara cand o sa ajungeti o sa fie intre 75 si 100 de lire pe saptamana inainte sa gasiti una permanenta. Cand ajungeti o sa aveti nevoie de bani pentru cazare 75 de lire pe saptamana pe saptamana, deci aproximativ 300 lire si de asemenea 500 de lire pentru cumpararea unei masini pentru a va putea transporta la serviciu. Trebuie sa va luati si un telefon si sa va schimbati permisul de conducere cu unul pentru Anglia. Urmatorul pas ar fi sa aranjam un interviu pentru a va verifica nivelul limbii engleze. De asemenea o sa fie organizat si un test de conducere odata ce ajungeti aici. Din pacate nu va putem oferi nimic de munca in timpul celor doua saptamani cand o sa va schimbati permisul de conducere . Orele de munca sunt intre 40 si 60 pe saptamana. Orele suplimentare de Sambata sunt platite cu 12 lire si Duminica 13 lire pe ora. Acestea pot sa creasca dupa 3 luni. O sa trebuiasca sa platiti 30 de lire pentru schimbarea permisului de conducere.

Cerinte

1. Permisul de conducere schimbat in Anglia; cardul Digital Tachograph 2. Limba engleza la nivel mediu 3. Cel putin 2 ani de experienta in condus 4. Varsta: peste 25 de ani 5. De preferat soferi cu experienta in condus in Anglia

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja