Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Brains Consulting recruteaza pentru o importanta companie de logistica din Olanda: SOFERI C+E cu minim 1 an experienta pentru transportul de haine DOAR pe teritoriul Olandei Locatie: Nijmegen Perioada de lucru: initial pana in Octombrie- ulterior contract se va prelungi pe 1 an

Cerinte

Cerinte: - Experienta C+E minim 12 luni, card tahograf, atestat marfa; - Nivel conversational de limba engleza sau germana; - Masina proprie ( pentru deplaseara de la cazare catre locul de munca); - Disponibilitatea de a incepe munca imediat. Beneficii: - Contract semnat cu angajatorul Olandez; - Salariu incepand cu 11.33 euro/ora lucrata ( ora de condus+ ora de incarcare sau descarcare), - se lucreaza intre 12 si 13 ore pe zi; - Ore suplimentare platite cu pana la 200%; - Salariu saptamanal NET: 600- 700 euro; - Cazare + asigurare platita de catre candidat ( aprox 100 euro/sapt). - VENIT NET estimat : 500 - 600 EURO NET / SAPTAMANA Cerinte: - Experienta C+E minim 12 luni, card tahograf, atestat marfa; - Nivel conversational de limba engleza sau germana; - Masina proprie ( pentru deplaseara de la cazare catre locul de munca); - Disponibilitatea de a incepe munca imediat. Brains Consulting nu percepe taxe sau comisioane de la aplicanti!

10 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai