Detalii loc de munca - Danemarca

Descrierea jobului - Danemarca

S.C. infomunca S.R.L. recruteaza soferi de categoria C+E fara experienta pentru a lucra in Europa Nu percepem comision! Ce putem oferi: - Salariu motivant, se ofera: - Salariul pe Romania : 1875 lei brut/ +diurna zilnica: 18 euro-pentru soferi fara nici o experienta 38 euro-pentru soferi cu experienta putina Pentru soferii cu experienta in domeniu, salariul se va discuta cu angajatorul. +sporuri - spor eco drive - spor pentru condus in Marea Britanie - spor pentru a 6a zi lucrata - Loc de munca stabil, contract legal de munca semnat cu angajatorul din Romania pe perioada nedeterminata - Transport de marfuri in Europa - Program de lucru: 8 saptamani pe Comuniatatea Europeana cu 3 saptamani acasa - Camioane Cap tractor / semi-remorca-inchisa ( majoritatea sunt camioane box sau cu frig dube inchise/putine cu prelata ) - Soferii sunt indrumati permanent de dispeceri. - Rutele se fac in tarile din Vestul Europei precum : Germania,Franta,Danemarca...etc.

Cerinte

- Sofer detinator de ADR ( macar pentru colete ) - Cunoasterea si respectarea timpului regulamentar de conducere/ odihna - Comunicarea permanenta cu dispecerii privind si respectarea instructiunilor date de acestia - Atitudine pozitiva si serviabila fata de client - Comportament respectuos in general - Cunoasterea limbilor straine precum : engleza,rusa,franceza si germana reprezinta un avantaj insa nu este obligatoriu .

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai