Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC. Infomunca Recruitment SRL. recruteaza Soferi Profesionisti cu categoria C+E pentru Europa! Testul pentru soferi se va sustine in data de 25.06.2016 in orasul CONSTANTA PENTRU ACEASTA OFERTA NU PERCEPEM COMISION!!! NU SE CERE EXPERIENTA INTERNATIONALA!!! NU SE CERE SA CUNOASTETI O LIMBA DE CIRCULATIE INTERNATIONALA!!! TRANSPORT SI CAZARE GRATUITA!!! Oferta: - Se transporta marfa in toata Europa - Cele mai noi si moderne camioane - Programul de lucru este de 8 saptamani pe camion si 3 saptamani concediu platit - Timpul de lucru este in conformitate cu reglementarile UE - Se lucreaza pe camion, iar timpul de odihna se face in unul din centrele speciale de odihna din Europa (Nu se doarme in cabina). Aceasta cazare este gratuita si echipata. - Primiti echipament de lucru: jacheta, vesta, incaltaminte - Se face un training la angajare - Beneficiati de asistenta tehnica 24 de ore in orice problema de serviciu Salariu: • 1500 Euro • Turele de noapte se platesc suplimentar • Biletul de avion este platit de angajator • Asigurare medicala

Cerinte

Cerintele angajatorului: - Nu se cere experienta, dar trebuie sa treceti un test practic de condus - Nu se cere sa cunoasteti nici o limba straina !!! - Respectarea timpului regulamentar de conducere/ odihna - Atitudine pozitiva si serviabila fata de client - Comportament respectuos in general

25 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja