Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Recrutam soferi profesionisti pentru angajator german. NU SE PERCEP TAXE DE INSCRIERE SAU COMISIOANE. Descriere Job: – Loc de munca cu disponibilitate imediata – Transport marfuri generale, ruta Germania-Franta – Contract de munca direct cu angajatorul german Sarcini: – Respectarea programului de condus si repaus – Transport in siguranta si livrare la termen

Cerinte

Cerinte: – experienta in domeniul transporturilor – cunostinte limba germana, nivel mediu sau engleza – devotament, stil de munca de incredere si responsabil, cumunicativ. Beneficii: – Contract de munca in Germania – Asigurare medicala – Salariu 1.900€ brut + 23€ diurna/ziua de lucru Necesar pentru angajare: – CV in germana sau engleza (cu poza) – Copie: CI, permis, card tahograf si atestat de transport marfa Toate acestea pe adresa noastra de Mail.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

3 pozitii disponibile 36 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai