Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

- transport containere in sistem de lucru: 9 wks on / 3wks off - controlul medical anual se plateste de catre angajator - biletele de zbor pe ruta OTP/AMS si retur suportate de companie - contract de munca pe perioada nedeterminata conform Codului Muncii - diurna pe perioada delegarii - sistem de bonusare bazat pe performante - echipament de protectia muncii. Pentru cei cu experienta pe comunitate salariul incepe de la 2070 euro/net. Dupa fiecare tura de 9 saptamani in functie de evaluarea angajatorului, se adauga salariului si un bonus de pana la 250 euro net. Va stam la dispozitie pentru orice alte detalii la numerele de contact ce le gasiti pe website-ul nostru.

Cerinte

- experienta pe U.E - nivel conversational al limbii engleze - documente valabile: ADR, driver qualification card, driver card, driver license, ID card;

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

3 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai