Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. infomunca S.R.L. recruteaza soferi de categoria C+E fara experienta pentru a lucra in Europa Nu percepem comision! Ce putem oferi: - Salariu motivant, se ofera: 1450 lei brut/ luna +diurna: 30 euro-perioada formare 40 euro-intre perioada de formare si 3 luni 45 euro-intre 3-6 luni 48 euro-intre 6-12 luni 50 euro-dupa 12 luni + bonusuri dupa perioada de formare - Se ofera un training de catrea ngajatori in orasul Ploiesti de 2 saptamani. Pe perioada trainingului angajatorul va ofera gratuit : cazare si masa ! - Loc de munca stabil, contract legal de munca semnat cu angajatorul din Romania pe perioada nedeterminata - Transport de marfuri in Europa - Program de lucru: 8 saptamani pe Comuniatatea Europeana cu 2 saptamani acasa sau 10 saptamani pe Comunitatea Europeana cu 3 saptamani acasa - Masinile sunt masini de generatie noua, dotate cu GPS - Soferii sunt indrumati permanent de dispeceri

Cerinte

- Cunoasterea si respectarea timpului regulamentar de conducere/ odihna - Comunicarea permanenta cu dispecerii privind si respectarea instructiunilor date de acestia - Atitudine pozitiva si serviabila fata de client - Comportament respectuos in general

10 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai